Świat dziecka i jego mamusi :)

Brait Furniture Polish Antystatic

Dziś pora na walkę z kurzem do pomocy wzięłam :

Spray Brait Furniture Polish Antystatic .

O to kilka informacji od producenta :

Jest to preparat przeznaczony do wszystkich rodzajów mebli, którego zadaniem jest nie tylko czyszczenie powierzchni i ich pielęgnacja, ale także – działanie przeciw kurzowi. Specjalna receptura, oparta na formule „Protect System+”, tworzy powłokę antystatyczną, która zabezpiecza meble i zapobiega ponownemu osadzaniu się pyłów na czyszczonych powierzchniach. Ważne jest to, że podczas sprzątania cały kurz pozostaje na ściereczce – nie dostaje się do powietrza i nie rozprasza po mieszkaniu w czasie sprzątania. Dlatego z Brait Antistatic Spring Flower można cieszyć się efektem mebli bez kurzu na zdecydowanie dłuższy czas.
Brait Antistatic Spring Flower kosztuje ok. 7,99 zł za 350 ml.

Moje spostrzeżenia :

Spray Brait Furniture Polish Antystatic to kolejny produkt marki Dramers jaki przyszło mi przetestować. Zastanawiałam się czym ten spray mnie zaskoczy. I powiem Wam szczerze zaskoczył :) 

Brait Antystatic jak cała seria produktów do czyszczenia wyróżnia się na tle konkurencji ceną.

Jest to produkt który naprawdę skutecznie radzi sobie z kurzem na wszystkich powierzchniach w naszym domu.

Brait bardzo szybko usuwa kurz oraz delikatne zabrudzenia z mebli stołów itd. Potrafi wyczyścić z kurzu nawet klawiaturę komputera i nie zostawić jej klejącej, bardzo ładnie i szybko wysycha. Meble pozostawia czyste i błyszczące.

Spray jest bardzo prosty w użyciu, wystarczy dyszkę skierować na czyszczoną powierzchnie i nacisnąć. Konsystencja Sprayu po naciśnięciu dyszki bardzo lekka bez barwna łatwo się nanosi na powierzchnię, dopiero po psiknięciu z bliska można stworzyć pianę ale w razie gdyby sie tak stało preparat bardzo łatwo sie rozprowadzi na czyszczonej powierzchni. Ekonomiczne duże opakowania sprawia że produkt jest bardzo wydajny, co znowu przekłada się na oszczędności :)

Spray Brait Furniture Polish Antystatic bardzo ślicznie pachnie zapach bardzo mnie zaskoczył jest delikatny nie dusi a za razem sprawia że w pomieszczeniu gdzie jest stosowany czuć woń kwiatów :) Nawet po porządnym sprzątaniu nie trzeba wietrzyć pomieszczenia.

Sprey idealnie spełnia swoje zadanie antystatyczne zaobserwowałam że kurz na powierzchniach osiada wolniej, mamy spokój z nim na co najmniej 3-4 dni. Co sprawia że mamy więcej czasu dla SIEBIE :)

W mojej ocenie Spray Brait Furniture Polish Antystatic wypada bardzo dobrze i powinien znaleźć się w każdym domu .

brait.jpg