Świat dziecka i jego mamusi :)

Chusteczki Tami UltraSensitive

Zastanawiacie się jakie chusteczki nawilżane wybrać dla Waszej pociechy ? Które z dostępnych na rynku Was zadowolą ?

Możliwe że ten wpis ułatwi Wam wybór :)

Chusteczki nawilżane Tami UltraSensitive

Informacje od producenta :

Chusteczki nawilżane TAMI ULTRASENSITIVE zapewniają skuteczną pielęgnację wrażliwej skóry niemowląt.

Innowacyjna chusteczka wykonana ze 100% czystej bawełny pozwala na łagodną pielęgnację delikatnej skóry niemowlęcia i w znacznym stopniu minimalizuje ryzyko wystąpienia podrażnień i alergii.

Delikatny balsam nawilżający, wzbogacony olejami pochodzenia naturalnego, nie zawiera substancji z grupy PEG, parabenów, alkoholu i składników zapachowych.

Opakowanie zawiera 63 sztuki.

Oparta na delikatnych substancjach myjących formuła płynu, wzbogacona OLEJAMI pochodzenia naturalnego – LNIANYM I SŁONECZNIKOWYM – zapewnia skuteczne mycie przy jednoczesnej pielęgnacji delikatnej skóry dzieci i niemowląt. Składniki aktywne, bogate w NNKT i witaminy, działają natłuszczająco, zmiękczająco, wygładzająco, nawilżająco, odżywiająco i regenerująco na skórę.

0% perfum, 0% alkoholu, 0% parabenów, 0% PEG, 0% mydła, 0% silikonów, 0% konserwantów uwalniających formaldehyd, 0% sztucznych olejów.

Jak wiadomo producent jedno praktyka drugie o to moja opinia :

Po wyciągnięciu chusteczki z opakowania mogę stwierdzić że jest ona niezwykle wytrzymała i elastyczna co jest ogromną zaletą przy trudniejszych zabrudzeniach czy to pieluszkowych czy jakiś innych np po bardziej brudzącym obiadku.Są bardzo dobrze nawilżone a zarazem świetnie chłoną zabrudzenia w związku z czym nie musimy używać jednorazowo kilku chusteczek.

Chusteczki wykonane w 100% z bawełny co zapewnia "bezpieczeństwo", skóra malucha jest delikatnie wilgotna i nawilżona a nie jest ona mokra.
Nie podrażniają skóry dziecka lecz łagodnie ją pielęgnują oraz chronią.

Małym minusem jest fakt że chusteczki są w opakowaniu dość mocno zbite zapewne dla tego by każda z nich była odpowiednio mokra i nie wysychała lecz sprawia to czasem mały problem z szybkim wyjęciem chusteczki z opakowania. Opakowania zamykane na plaster by chusteczki nie wysychały.

Chusteczki nawilżane są przydatne nie tylko podczas przewijania dziecka czy też przy pałaszowaniu obiadu ale także podczas spacerów kiedy to nasze pociechy łapią w swoje rączki dosłownie wszystko :)

Chusteczki Tami UltraSensitive posiadają bardzo delikatny przyjemny zapach dzięki czemu zachęcają do używania :)

Do wstawienia na bloga.jpg